قیمت فروش اسید آسکوربیک Vitamin C

اسید آسکوربیک  Vitamin C  ویتامین ث، ویتامین سی

شرکت بازرگانی تیناکم محصول ویتامین سی را از کشور چین با برند فودکم و کشورهای آلمان، فرانسه و لهستان وارد می نماید. شما مشتریان گرامی میتوانید این محصول را در کارتن های 25 کیلو گرمی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دلیل واردات مستقیم از ماخریداری نمایید. جهت کسب اطلاعات در مورد این محصول و خرید ویتامین ث با تلفنهای شرکت  تماس حاصل فرمائید.

اسید آسکوربیک Vitamin C

نام های دیگر: ویتامین ث، ویتامین سی
گرید:  USP, food grade
خلوص: 99%min
بسته بندی: کارتن های 25 کیلوگرمی
گواهی: ISO,GMP,HALAL ,KOSHER,FDA
اسید اسکوربیک در ترکیب آلی طبیعی با خواص آنتی اکسیدانی است.حل شونده در آب می‌باشند. اسید اسکوربیک یا ویتامین c سی یکی از موادی است که بدن باید از طریق مواد غذایی که می خورد جذب کند. این ماده به عنوان یک مکمل است که برای درمان و جلوگیری از اسکوربوت استفاده می شود. اسید آسکوربیک از نظر شیمیایی از مشتقات قندها است و بیوسنتز آن از گلوکز و گالاکتوز و یا مشتقات آنها انجام می‌شود.
در صنایع گوشت افزودن ویتامین سی باعث کاهش میزان مصرف نیتریت و حفظ رنگ و تسریع در روند رسیدن به رنگ مناسب مورد نظر در فرآورده گوشتی می شود و از تولید نیتروزآمین ها جلوگیری میکند.

فارسیTags: واردکننده اسید اسکوربیک خوراکیکاربرد ویتامین سی صنایع غذاییمصارف ویتامین سینمایندگی اسید اسکوربیک چینی تهرانعرضه کننده اسید اسکوربیک اصفهانواردات اسید اسکوربیک مشهدخرید اسید اسکوربیک تهرانقیمت فروش اسید اسکوربیک اصفهانخرید اسید اسکوربیک داروییقیمت خرید ویتامنی سی داروییفروشنده ویتامین سی غذاییتامین کننده اسید اسکوربیک چینیقیمت اسکوربات اسید غذاییاسید اسکوربات خوراکیفروش اسید اسکوربیک خوراکیواردکننده ویتامین سیفروش اسید اسکوربیک افزودنی غذاییقیمت اسید اسکوربیک افزودنی غذاییفروش اسید اسکوربیک داروییجایگزین اسید اسکوربیک صنایع غذاییفروش اسکوربیک اسیدآنالیز اسید اسکوربیکاعلام قیمت اسید اسکوربیک داروییبسته بندی اسید اسکوربیکخریدار اسید اسکوربیکدرباره ی اسید اسکوربیکدرخواست خرید اسید اسکوربیکرنگ اسید اسکوربیکقیمت روز اسید اسکوربیکفروشنده اسید اسکوربیک صنایع غذاییتولیدکننده اسید اسکوربیکفروش ویژه اسید اسکوربیک داروییفروشنده اسید اسکوربیک خوراکیکاربردهای اسید اسکوربیک صنایع غذایی